Gizlilik

Gizlilik Kuralları, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim Bilgileri

Değerli müşterilerimiz, Cleanolife olarak sizlerin kişisel bilgilerinin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekteyiz. Cleanolife tarafından toplanan ve saklanan kişisel verilerin herhangi bir şekilde üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşılması mümkün değildir. Bu konuda tüm yasal düzenlemelere uyumlu hareket etmekte ve aşağıda detayları açıklanan esaslar politikamız kapsamında uygulamaktadır. 

Hakkınızda hangi kişisel verileri topluyor ve saklıyoruz?

Adınız, soyadınız, kimlik numaranız, uyruğunuz, e-posta adresiniz, açık ev/iş yeri adresiniz, telefon numaranız, firma isminiz(unvanınız), geçmiş alışverişleriniz, ödeme bilgileriniz.

Sizlerden toplanan verileri ne amaçla kullanıyoruz?

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında akdedilen sözleşmelerin koşulları, güncel durumu ve güncellemeler ile ilgili müşterilerimiz ile iletişime geçmek, gerekli bilgilendirmeleri yapabilmek, karşılıklı güven ortamının oluşması, yeni sezon koleksiyonlarının duyurularının ve ön gösteriminin yapılması adına kişisel verilerini kullanıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Gizlilik Politikası veya diğer veri koruma uygulamalarımıza ilişkin herhangi bir soru veya endişenizin bulunması halinde veya bir erişim talebinizin bulunması halinde, bize aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Adres

Telefon:

E-posta: 

 

Sayfa Başı